Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

«Влада йтиме назустріч сумлінним платникам податків», — Ніжинський міський голова Олександр Кодола

Місцева влада продовжує впорядковувати розміщення зовнішньої реклами у Ніжині та водночас – налагоджувати ділові стосунки із суб’єктами підприємницької діяльності.

Вчора, 26 листопада, на виконкомі Ніжинської міської ради обговорювалося питання надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» у вигляді рекламних щитів біля будівель (об’єктів) по вул. Носівський шлях, буд. 8; по вул. 3-й мікрорайон на перехресті з вул. Шевченка; вул. Прилуцька перед поворотом на пр. Урожайний; вул. Корчагіна перед поворотом на вул. Шевченка.

 Як повідомила начальник відділу містобудування та архітектури – головний архітектор Вікторія Мироненко, товариство просить укласти з ним договори строком на 5 років.

Перший заступник міського голови Федір Вовченко зауважив, що триває співпраця з налагодження взаємовигідних відносин з місцевими підприємцями, постійно ведуться перемовини з власниками «АТБ», «Фори» та іншими.

«Поки що надамо «АТБ-МАРКЕТУ» дозвіл на розміщення реклами строком на один рік. Якщо товариства і приватні підприємці сумлінно платитимуть податки до міського бюджету, то й місто, відповідно, йтиме їм назустріч», — підкреслив міський голова Олександр Кодола.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-26 12:58:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин