Україна і світ

Визначилися володарі спеціальних нагород “Євробачення-2019” – премії Марселя Безенсона

Спецнагради вручили Дункану Лоуренсу з Нідерландів, Кейт Міллер-Хайдке з Австралії і Махмуду з Італії

Джерело: 112.ua

Визначилися володарі спеціальних нагород "Євробачення-2019" - премії Марселя Безенсона

Дункан Лоуренс з Нідерландів, Кейт Міллер-Хайдке з Австралії і Махмуд (разом з Дардустом і Чарлі Чарльзом) з Італії в цьому році стали володарями спеціальних нагород “Євробачення” – засновника премії пісенного конкурсу Марселя Безенсона. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті “Євробачення”.

Згідно з повідомленням, церемонія нагородження переможців відбулася в Тель-Авіві (Ізраїль) перед фіналом пісенного конкурсу.

Як відомо, премія Марселя Безенсона складається з трьох нагород: приз композиторів, приз за артистизм та приз за вибір преси.

Відповідно переможців обирають представники преси, коментатори і композитори.

Так, приз преси (голосують акредитовані представники ЗМІ) був присуджений представнику Нідерландів Дункану Лоуренсу, який виступив на конкурсі з піснею “Arcade”.

Призу за артистизм (визначають коментатори) удостоєна співачка з Австралії Кейт Міллер-Хайдке, яка представила композицію “Zero Gravity” з незвичайними спецефектами.

Приз композиторів присуджено представнику Італії Мамуду. Він виступив з піснею “Soldi”.

Премія Марселя Безансона є професійною нагородою для учасників “Євробачення” і вручається щорічно, починаючи з 2002 року.

Нагадаємо, переможцем “Євробачення-2019” став також Дункан Лоуренс з Нідерландів. Про що його пісня, можна почитати тут.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua