Україна і світ

Візит на інавгурацію Зеленського підтвердили президенти п’яти країн

Також очікується участь віце-президента Єврокомісії та делегації НАТО

Джерело: 112.ua

Візит на інавгурацію Зеленського підтвердили президенти п'яти країн

Міністерство закордонних справ України отримало підтвердження про участь в церемонії інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського президентів країн Балтії, Грузії та Угорщини. Про це повідомляє “УНН”.

“Міністерством закордонних справ проведено значний обсяг роботи з метою забезпечення високого рівня представленості іноземних делегацій. Станом на зараз, МЗС отримано підтвердження про участь президентів країн Балтії, Грузії та Угорщини”,   повідомила Зеленко.

Новини за темою: Зеленський підготував указ про достроковий розпуск Верховної Ради

Вона нагадала також, що в заходах очікується участь віце-президента Єврокомісії Марека Шевчовича, а делегацію НАТО очолить помічник генерального секретаря Алехандра Альваргонсалес.

“На церемонію відвідають численні представники урядів і парламентів держав Європейського Союзу, Групи семи і посли іноземних країн”, — додала вона.

Новини за темою: У день інавгурації Зеленського не перекриватимуть Київ та Маріїнський парк, – Разумков

Нагадаємо, 16 травня Верховна Рада України призначила дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на понеділок, 20 травня. Урочистості розпочнуться о 10:00.

В оточенні Володимира Зеленського відреагували на таке рішення Ради, заявивши, що частина народних депутатів вирішила “насолити українського народу”, який чекає якнайшвидшого вступу на посаду нового президента, а також створила проблеми для прибуття закордонних гостей і міжнародних делегацій.

Джерело: www.112.ua