Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Вихованці Ніжинської хореографічної школи повернулися з Греції з нагородами

Літо — час для відпочинку, музики, танців, фестивалів та нових творчих здобутків — так вирішили учасники молодшої групи Зразкового аматорського ансамблю сучасного класичного танцю “Гармонія” разом зі своїм керівником Аллою Ганагою та й вирушили до сонячної Греції, щоб взяти участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі “Зірки Греції”, що проходив у місті Ханіоті з 7 по 17 червня 2024 року.

Про це повідомляє на своїй сторінці Facebook Ніжинська хореографічна школа.

“Його учасники — творчі колективи та окремі виконавці з різних країн світу. Серед них і вони — вихованці молодшої групи “Гармонії” разом зі своїм керівником Аллою Ганагою — з улюбленою хореографічною композицією “Молитва Стефанії” /солістка – випускниця школи 2015 року Катерина Ганага/ та дебютним на конкурсі номером “Мільйон мрій”.

Впевненість, позитивний настрій, наполегливість, харизма, прагнення, сила духу — все це допомогло юним ніжинським танцюристам вибороти вагомі міжнародні нагороди — два дипломи Лауреата І ступеня та кубки переможців, а балетмейстеру — Міжнародний диплом за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виховання та підготовку творчої молоді.

Вітаємо вас із заслуженою перемогою, яка, безсумнівно, стала яскравим підтвердженням вашого завзяття, активної життєвої позиції і працьовитості. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, прагнути до більшого, завжди бути щасливими і успішними. А ще відпочинок на морі, басейн, екскурсії, прогулянки та багато чого іншого… На згадку — море вражень та позитивних емоцій, безліч неймовірних фото та відео, дипломи і кубки лауреатів, а головне – безцінний конкурсно-фестивальний досвід та шалений стимул на нові мистецькі перемоги”, — йдеться у повідомленні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, 30 травня 2024 року Ніжинська музична школа не лише подарувала своїм шанувальникам благодійний концерт “Тріумф перемог”, але й урочисто відзначила талановитих учнів, які протягом року продемонстрували видатні успіхи у навчанні та творчій діяльності.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-06-18 16:44:55