Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Вівторок, 29 березня. Оперативна інформація

Вівторок, 29 березня. Оперативна інформація

Вівторок, 29 березня, 34-а доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

– Ніч проти 29 березня у місті пройшла спокійно. За це ми дякуємо Богу та ЗСУ!

– Місто живе в умовах воєнного стану, однак працює уся інфраструктура: ніжинцям надаються всі комунальні послуги. Сьогодні відновили роботу котельні, які не працювали вчора. Графік роботи усіх котелень з сьогоднішнього дня – цілодобово. Місто з теплом.

– Працюють продовольчі магазини, аптеки, банки, автосервіси, ринок. Міська влада спільно з підприємцями докладають усіх зусиль, щоб люди отримували необхідні послуги.

– Звертаємось до громадян: не паліть траву та іншу суху рослинність. У воєнний час це прирівнюється до диверсії, адже обмежує огляд місцевості бійцям ЗСУ.

– Усі медичні заклади працюють. Вчора отримали ряд гуманітарної допомоги, яка була розподілена між усіма медзакладами.

– За ніч у Ніжині народились 2 дівчинки. Слава Богу, життя продовжується.

– Кількість внутрішньо переміщених осіб збільшується. Сьогодні Управління соціального захисту розпочало їх реєстрацію і введення про них інформаціїю до єдиної бази даних та призначення виплат, передбачених державою для таких осіб.

– Сьогодні продовжують роздавати пакети гуманітарної допомоги для багатодітних сімей, дітей-сиріт, та сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

– Навчальний процес триває у дистанційному форматі. Діти з сімей, які тимчасово вимушені покинути зони бойових дій, також долучаються до навчально процесу.

– Робочі групи, які обстежували торговельні точки, виявили позитивні зміни: у більшості магазинів знову працюють термінали.

Ніжинці, будь ласка, дбайте про свою безпеку та допомагайте тим, хто поруч! Разом до Перемоги!   

Джерело: nizhynrada.gov.ua
2022-03-29 09:54:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин