Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Віталій Загайний став новим заступником голови Львівської ОДА

Віталій Загайний став новим заступником голови Львівської ОДА

Новим заступником голови Львівської ОДА став Віталій Загайний.

До цього призначення Віталій Загайний рік працював першим заступником голови Чернігівської ОДА.

«Щиро вдячний Чернігівщині за понад рік продуктивної праці та з новими очікуваннями повертаюся у Львів, де розпочинаю працювати у Львівській ОДА заступником голови обласної державної адміністрації», — написав Віталій Загайний 2 березня.

Інформацію про призначення нового заступника також підтвердили у ЛОДА.

Як повідомляє ZAXID.NET, Віталій Загайний уточнив, що уже приступив до виконання нових обов'язків.

«Призначений 2 березня. Рішення було прийнято в п’ятницю, вчора було надіслано до Львівської обласної державної адміністрації. Вже є розпорядження голови», — сказав він.

У підпорядкуванні Віталія Загайного буде департамент соцзахисту, АПК, цивільного захисту, управління туризму і курортів, служба у справах дітей.

49-річний Віталій Загайний відомий у львівському політикумі, у 2001 році був учасником громадського комітету опору «За правду!». На початку 2000-х років він був депутатом Львівської міськради, згодом — заступником голови Львівського регіонального відділення Асоціації міст України. Упродовж останніх років очолював «Центр громадянських ініціатив», який займається втіленням різних проектів у сфері місцевого самоврядування. У лютому 2020 року його призначили першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Новий заступник голови ЛОДА одружений, має двох синів. Його дружина Любов Загайна працює головним спеціалістом департамент економічного розвитку Львівської міськради.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.03.2021