Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Віталій Козловський згадав про борг Ігорю Кондратюку

Співака та військовий ЗСУ Віталій Козловський зізнався, що хотів би закрити історію з боргом колишньому продюсеру Ігорю Кондратюку. Разом з тим артист висловив свою думку, чому склалася ця скандальна ситуація.

Віталій Козловський згадав про виплати Ігорю Кондратюку

Співак поділився історією, що сталася із ним на Донеччині. Тоді він разом з побратимами зайшов до продуктового магазину, де вони мали скупитися спільним коштом.

– Коли я відкрив гаманець, і кажу: “Пацани, у мене немає грошей, у мене Кондратюк все забрав”, – у мене не лишилося нічого в той момент. У мене в кишені була якась готівка, я пропонував. Я був впевнений, що війна не тільки скидає маски, є переоцінка цінностей, що люди можуть поспілкуватися нарешті, – зазначив Віталій.

Козловський додав, що Кондратюк не хотів зустрічатися з ним особисто. Тому ситуація з грошима розізлила артиста.

Зараз дивляться

– Ця людина зробила все, щоб бути відірваною від реальності. Йому нічого не загрожувало, його діти не будуть служити, і він мене не зрозуміє. Я думаю, це банальна помста, йому нічого не винний, він це знає, але ніколи не зізнається, – заявив Віталій Козловський.

Співак пояснив, що зробив розголос в соцмережах, щоби експродюсер пішов на діалог, та вони врешті уклали мирову.

– Я інший, я змінився, у мене є син, родина, є заради кого жити, не думаю категоріями “я”, а думаю – “ми”. Я б хотів закрити цю історію, в юридичному плані я не правий, тому я готовий все відшкодувати. А моральний аспект ситуації, нехай залишиться на його совісті, – резюмував військовий.

Нагадаємо, після перемоги у проєкті Шанс у 2003 році Віталій Козловський став працювати з Ігорем Кондратюком. Через майже десять років він розірвав контракт, бо його не задовольняла сума заробітку.

Тоді продюсер пішов до суду та заборонив Віталію співати пісні, написані протягом співпраці. Козловський казав, що винен Кондратюку $300 тис.

Фото: Ігор Кондратюк, Віталій Козловський

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-04 16:45:35