Україна і світ

Visa інвестувала кошти у ще один фінтех-стартап: подробиці

Лондонський фінтех-стартап Currencycloud, орієнтований на сферу B2B, залучив 80 мільйонів доларів інвестицій.

Інвесторами стала низка світових компаній, серед яких – міжнародна платіжна система Visa, французький фінансовий конгломерат BNP Paribas і таїландський банк Siam Commercial Bank, пише
Finextra.
 
Крім вищезгаданих компанії до раунду фінансування також долучилися не менш відомі організації: Міжнародна фінансова корпорація (одна з інституцій Світового банку), японський фінансовий холдинг SBI Group і різні венчурні фонди (Sapphire Ventures, Notion Capital, GV, Compplice та Anthemis).
Також компанія хоче збільшити кількість робочих місць. За словами генерального директора Currencycloud Майка Лавена, всупереч Brexit, команда стартапу у Великобританії розшириться.
 

Із такими інвесторами ми готові стати провайдером наступної хвилі фінтех-інновацій у платіжній сфері,
– Майк Лавен, генеральний директор Currencycloud.

У Currencycloud відзначили, що за допомогою отриманих коштів вони зможуть збільшити кількість методів оплати та розвивати екосистеми партнерів. А завдяки залученню SBI та Siam до переліку інвесторів, британський стартап планує розвивати свій бізнес в Азії.

Currencycloud працює з 2012 року. Компанія створила набір API-інтерфейсів, які дають змогу банку чи будь-якій фінансовій організації інтегрувати послугу грошових переказів у власну платформу. У 2019 році компанія налагодила співпрацю з Visa, додавши до списку своїх клієнтів британські мобільні банки Monzo та Revolut, а також американську платіжну систему Dwolla.

Джерело Телеканал новини «24»

Теги
Facebook
Close