Україна і світ

Вирішив повернутись на “Танці з зірками 2018”, – Руслан Сенічкін зробив несподівану заяву

Вирішив повернутись на "Танці з зірками 2018", – Руслан Сенічкін зробив несподівану заяву

Український телеведучий Руслан Сенічкін зробив несподівану заяву в мережі. Знаменитість зізнався, що повернеться у шоу “Танці з зірками 2018”.

Руслан Сенічкін покинув паркет розважального шоу “Танці з зірками 2018” у 9 прямому ефірі. З того часу минуло понад 2 тижні, відтак телеведучий зізнався, що сумує за танцями і прагне повернутись на проект. Ба більше, Руслан Сенічкін запевнив, що неодмінно з’явиться у наступному випуску шоу, що відбудеться 11 листопада. 

Минуло вже більше двох тижнів, як я не танцюю. Але мені ці танці сняться, маряться, постійно якісь репетиції, щось хейтери пишуть, все я читаю, все на мене валиться. Мені набридло і я вирішив цього тижня повернутись в “Танці з зірками”,
– заявив Руслан Сенічкін. 

Телеведучий додав, що поки не знає, яким чином він повернеться у шоу, однак у наступному ефірі глядачі все ж побачать його у проекті. 

 

Варто зазначити, що щотижня зіркові гості допомагають телеведучому Юрію Горбунову провести “Танці з зірками 2018”. Запрошені зірки зустрічають учасників шоу одразу після виступу та разом із ними очікують на голосування суддів. Ймовірно, Руслан Сенічкін теж приміряє роль ведучого на балконі проекту. 

 

 

Джерело Телеканал новини «24»
08.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: