Україна і світ

Вирішили, що я космонавт: Дубілет про перепис населення через супутник

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет повідомив, що інформацію про перепис населення на окупованих територіях через супутник неправильно зрозуміли.

– Інтернетом розійшлася новина з заголовком Дубілет хоче підрахувати українців через супутник. У мережі люди постили лише заголовок, без контексту вище. Почали писати, що ми хочемо витратити на це якісь шалені бюджети, частина просто вирішила, що я якийсь космонавт, – написав Дубілет у Facebook.

Він зазначив, що з представниками ООН обговорювалися результати оцінки чисельності населення України. А вже згодом сторони перейшли до теми підрахунку населення на окупованих територіях:

– Представники ООН розповіли, що у них є досвід такої оцінки на територіях Афганістану та деяких інших гарячих точках і що вони можуть допомогти нам безкоштовно з цим проектом.

Вирішили, що треба вивчити, наскільки це можливо, – повідомив Дмитро Дубілет.

Нагадаємо, раніше міністр Кабінету міністрів повідомив, що Кабмін і ООН обговорили питання щодо проведення перепису населення в Криму та на Донбасі за допомогою супутника.

Однак у мережі з’явилась інформація про те, що Дубілет хоче підрахувати українців через супутник.

Сам міністр зазначив, що іноді йому не вистачає досвіду, щоб не говорити те, що може розійтись неправильними заголовками.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-02-14 12:11:25

Теги
Facebook
Close