Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Віра Кобзар зізналася, що замислювалася про зміну акторської професії у війну

Акторка Віра Кобзар зізналася, що думала про зміну професії на початку повномасштабної війни. Після 24 лютого 2022 року в неї рік не було жодної роботи, і роль у цьому відіграло не тільки вторгнення РФ в Україну, а й хвороба її близької людини.

Віра Кобзар замислювалася про зміну акторської професії

За словами акторки, 12 місяців після початку повномасштабної війни у неї не було роботи. Спершу рятувала дітей від війни, а потім доглядала за мамою, яка захворіла ще до страшних подій. Про це вона розповіла в інтерв’ю Obozrevatel.

– Про роботу не думала, головною місією був догляд за мамою і забезпечення побуту дітям. Ми довго боролися за життя мами… Але вона пішла в обійми Бога. А потім прийшов час повертатися до Києва, оскільки почалося навчання дітей. Через рік я повернулася і на театральну сцену. Це сталося на 16-річчя моєї доньки Варвари. Як нам живеться зараз? Як усім – від тривоги до тривоги, – сказала Віра.

Нині в акторки вже багато роботи, але спершу вона навіть замислювалася над зміною професії. Каже, праці не боїться, і якби в акторстві не було потреби, знайшла б чим займатися. Розглядала сферу краси.

Зараз дивляться

– Я не боюся ніякої роботи, піду на курси перукарів-стилістів, макіяж-дизайнерів, майстрів манікюру і буду так заробляти. Навіть під час війни люди стежать за собою, – зазначила Кобзар.

Акторка навела як приклад свою колегу – Ксенію Вертинську. Вона закінчила курси косметологів і відкрито про це говорить. Кобзар вважає, що це правильно, оскільки потрібно завжди мати запасний план.

Фото: Віра Кобзар

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-22 13:06:31