Місто і регіон

Випускників Чернігівщини запрошують на навчання до вищих навчальних закладів МВС України

Чернігівський відділ поліції ГУНП в Чернігівській області нагадує про те, що з січня 2018 року розпочався відбір кандидатів на вступ до вищих навчальних закладів МВС України з числа цивільної молоді (випускників шкіл, технікумів, коледжів) віком від 17 років, які мають повну загальну середню освіту та виявили бажання навчатися і проходити службу в Національній поліції України, та інформує про необхідність он-лайн реєстрації до ВНЗ із специфічними умовами навчання на офіційному веб-порталі «Система відбору кадрів» Національної поліції.

Направлення на проходження військово – лікарської комісії видається при умові, що кандидат на навчання зареєструвався он-лайн та приніс початковий пакет документів до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Чернігівській області.

Прийняття документів здійснюється з 15 січня по 15 травня 2018 року сектором організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Чернігівській області з 09.00 до 17.00 год. щодня, окрім вихідних та святкових днів за адресою:

м. Чернігів, вул. Шевченка, 116А, телефони для довідок 050 464 70 20, 067 469 11 28, 3-12-59, 3-81-23   (Чернігівське районне відділення поліції).

Початковий пакет документів:

1) письмова заява про направлення на навчання із зазначенням структурного навчального підрозділу ВНЗ та спеціальності;

2) копія паспорта громадянина України та копія ідентифікаційного номеру;

3) копія військового квитка/посвідчення про приписку до призовної дільниці чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов'язаних або військовослужбовців);

4) фотокартки 9×12 см (2 шт.), 3×4 см (6 шт.), 3,5×4,5 см (2 шт.);

5) автобіографія;

6) особова картка визначеного зразка;

7) згода на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» і на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

8) копія документа (за наявності), який підтверджує право на спеціальні умови

Джерело: Уездные новости
24.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close