Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Випередив Маска: Безос повернувся на перше місце у списку найбагатших людей світу

Засновник американської компанії Amazon Джефф Безос обійшов засновника космічної компанії SpaceX і гендиректора Tesla Ілона Маска у списку найбагатших людей у світі.

Джефф Безос

Після завершення торгів на американських біржах статки Ілона Маска за день зменшилися на $4,58 млрд і становлять $190 млрд. А статки Безоса зараз оцінюються у $191 млрд, за день вони скоротилися лише на $372 млн.

На третьому місці у списку перебуває засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс. Сумарна вартість його активів становить $137 млрд, за день він втратив $283 млн.

Четверту позицію займає керівник Louis Vuitton Moët Hennessy Бернар Арно із $116 млрд (за добу +$2,09 млрд).

Закриває п’ятірку найбагатших людей планети розробник соцмережі Facebook Марк Цукерберг – $104 млрд, за добу він отримав $1,15 млрд.

Безос утримував звання найбагатшої людини з 2017 року. Але за 2020 рік статки Ілона Маска збільшилася на $150 мільярдів, і на початку січня він став найбагатшою людиною у світі. Його статки становили $200 млрд.

Однак за рахунок скорочення статків гендиректора Tesla за добу на $4,58 млрд, Безосу вдалося вийти на перше місце.

Нещодавно засновник Amazon Джефф Безос оголосив, що йде з посади генерального директора компанії, яку заснував майже 30 років тому. Він стане виконавчим директором.

Посаду гендиректора обійме Енді Ясси, який наразі очолює бізнес хмарних обчислень Amazon.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-17 13:12:20