Будівельні матеріали м.Ніжин

Вімблдон-2024: Снігур за 52 хвилини вийшла в друге коло, Калініна і Байндль вибули

Українка Дарія Снігур з перемоги стартувала на тенісному турнірі серії Grand Slam – Вімблдон. Для 22-річної спортсменки це дебютна перемога на цих кортах в основній сітці.

У двох сетах Снігур обіграла французку Осеан Доден з рахунком 6:4, 6:0.

Дарія Снігур вийгла до другого кола Вімблдону

Тенісистки провели на корті 52 хвилини, за які Снігур тричі подала на виліт і припустилася п’яти подвійних помилок – у суперниці стільки ж. Водночас українка суттєво перевершила свою опонентку за віннерами – 29 проти 10.

Зараз дивляться

Першу партію Дарія розпочала з брейку та повела у рахунку 2:0, однак французці вдалося взяти подачу українки та зрівняти. За паритету у рахунку українка забрала подачу суперниці і більше не помилялася. У підсумку 6:4.

Другий сет Снігур завершила за 21 хвилину – вона всуху переграла опонентку, оформивши три брейки.

Це була третя очна зустріч тенісисток – у перших двох перемога була за Доден. У другому колі суперницею Снігур стане латвійка Єлена Остапенко. Зазначимо також, що Снігур є переможницею юнацького турніру Вімблдон у 2019 році.

Дарія стала четвертою тенісисткою, якій вдалося подолати стартовий бар’єр основного турніру Вімблдона-2024. Перемогою завершили свої матчі також Даяна Ястремська, Марта Костюк та ще одна дебютантка Юлія Стародубцева.

А ось Катерина Байндль та Ангеліна Калініна, як днем раніше й Леся Цуренко, завершили свої виступи в одиночному розряді на Вімблдоні. Байндль програла німкені Лаурі Зігемунд (6:4, 6:1), а Калініна “нейтральній” Еліні Аванесян (6:2, 6:3).

Матч ще однієї українки Еліни Світоліної проти польки Магди Лінетт перенесли на середу, 3 липня, через дощ, який двічі переривав ігри другого дня.