Україна і світ

Вимагає справедливості: отруєний Новачком британець буде судитися з Росією

Британець Чарлі Роулі, якого отруїли нервово-паралітичним речовиною Новачок, планує подати в суд на Росію. Чоловік вимагатиме компенсації у розмірі мільйона фунтів (це приблизно 30 мільйонів гривень).

Отруєння сильно вплинуло на життя Роулі, тому він хоче справедливості. Його слова цитує видання The Mirror.

Інтереси британця буде адвокат Патрік Магуаір. Саме він захищав жертв терористичних атак на Вестмінстерському мосту в Лондоні в 2017 році.

Чарлі продовжує страждати від серйозних побічних ефектів у результаті попадання отруйної речовини в його організм, але каже, що його найбільше занепокоєння приховування правди про те, що дійсно сталося,
– заявив він.

Магуаір додав, що є ще багато питань без відповіді, однак їх необхідно отримати.

Що відомо про отруєння “Новачком” у Солсбері та Еймсбері?

  • 4 березня 2018 року у британському містечку Солсбері нервово-паралітичною речовиною “Новачок” отруїли колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Їм вдалося вижити після тривалого лікування.
    Британське слідство з’ясувало, що отруїли Скрипалів працівники ГРУ Росії
  • Олександр Мішкін та Анатолій Чепіга. Пізніше назвали третього фігуранта резонансної справи – “Сергія Федотова”, який міг бути куратором “Боширова” і “Петрова”.
  • Для транспортування “Новачка” російські розвідники використали флакон з-під парфумів, однак викинули його не у смітник, а у контейнер для допомоги малозабезпеченим верствам населення.
  • Британець Чарлі Роулі знайшов флакон із отрутою і, думаючи, що це парфуми, подарував його своїй подрузі Дон Стерджесс. Та поприскала речовину на себе. У підсумку обоє зазнали атаки, а Дон за деякий час померла у лікарні.
Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
22.09.2019

Close