Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Вилучили понад 70 тис. грн: у Петропавлівській Борщагівці намагалися підкупити членів ДВК

Слідчі Києво-Святошинського відділу поліції відкрили кримінальні провадження за порушення виборчого законодавства у Петропавлівській Борщагівці.

Коли народний депутат від фракції Європейська солідарність Вікторія Сюмар прийшла на одну з виборчих дільниць, запитала, чому так довго підраховують результати голосування, і сфотографувала виборчі документи, працівник сільради за плечі виштовхав її з приміщення.

Поліція, яка прибула на місце, вилучила записи з підписами осіб, де зазначені суми в грошовому еквіваленті, інші документи, що можуть свідчити про фальсифікацію виборів. Також вилучили готівку на суму 72,5 тис. грн.

Також народеп пояснила, що коли прийшла на позачерговий прийом до сільського голови, то побачила, що секретар вносить відомості з протоколів на свій комп’ютер, хоча не є членом ДВК.

Напередодні Вікторія Сюмар повідомила, що в Борщагівській об’єднаній територіальній громаді відбувається масовий підкуп і фальсифікація результатів на користь сільського голови Петропавлівської Борщагівки Олексія Кадебського.

  • Вибори у Петропавлівській Борщагівці: поліція відкрила три кримінальні справи
  • Вибори у Петропавлівській Борщагівці: поліція відкрила три кримінальні справи
Вилучили понад 70 тис. грн: у Петропавлівській Борщагівці намагалися підкупити членів ДВК / 2 фотографии

Слідчі відкрили три кримінальних провадження за ч. 2 ст. 351 (перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради), ч. 4 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму) та за ч. 2 ст. 158 (надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або інше несанкціоноване втручання в роботу Державного реєстру виборців).

Порушення на виборах

На місцевих виборах в Україні найбільш типовими були порушення пов’язані з фінансуванням агітаційної кампанії.

Також, за словами заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, поліція фіксувала хуліганство, фотографування та знищення бюлетенів.

Джерело: МВС

Фото: МВС

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-28 10:28:59