Україна і світ

Вілкул закликав Опозиційний блок – За життя узгодити кандидатури мажоритарників

Нардеп фракції Опозиційний блок Олександр Вілкул закликав інші опозиційні партії узгодити кандидатури мажоритарників на виборах до Верховної Ради.

Вілкул закликав Опозиційний блок – За життя узгодити кандидатури мажоритарників

Народний депутат фракції Опозиційний блок Олександр Вілкул закликав інші опозиційні партії узгодити кандидатури мажоритарників і не виставляти кандидатів один проти одного.

Як зазначив Вілкул сьогодні дві опозиційні партії беруть участь у виборах у складі різних команд, причиною чого є різні позиції щодо низки ідеологічних питань.

– Ми не хочемо відстоювати політику побудови країни ні під команди НАТО, ні під команди з Москви, ми – за самостійну сильну економічно Україну. У цьому наша головне ідеологічне розходження. Ми не хочемо бути партією одного регіону. Опозиційний блок відстоює інтереси не тільки Півдня і Сходу, але всіх розсудливих людей по всій країні, які хочуть миру і розвитку для України, – заявив Олександр Вілкул.

Водночас, за його словами, у парламенті краще повинні бути представлені професійні люди, які мають необхідні знання та досвід для законодавчої роботи.

– Тому, вважаю, що опозиційним силам доцільно не воювати одна з одною, а узгодити кандидатів у народні депутати, які висуватимуться партіями на мажоритарних округах. Завдання цих виборів – не працювати методами “чим гірше, тим краще”, як це робили представники минулої влади. А на перше місце ставити ефективність роботи і користь для країни, – додав народний депутат.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV
14.06.2019