Україна і світ

Викрадений пес через два роки повернувся до господарки: зворушливе відео

Пес, якого викрали два роки тому просто з подвір’я, повернувся до господарів завдяки пильності подруги власниці. Попри те, що жінка мешкає в Австралії, вона уважно читала українські пабліки в соціальних мережах. І от в одному з постів упізнала давно втраченого алабая на ім’я Лорд.

Алабай тривалий час перебував у притулку для тварин у Маріуполі. “Щасливі тварини” намагалися знайти дім для собаки і регулярно писали про нього у соцмережах. На жаль – хоч, як виявилося згодом, на щастя – з притулку його так ніхто і не забрав.

Один із постів про приблуду побачила жінка з Австралії. У її друзів в Україні два роки тому зник такий же пес. Перевірили – і не змогли спершу повірити: це дійсно виявився викрадений невідомими просто з подвір’я алабай Лорд.

Викрадений пес через два роки повернувся до господарки: зворушливе відео

Коли господарка, яка всі ці два роки шукала Лорда, приїхала до притулку, пес спершу з недовірою підходив до людей. Та вже за якусь мить – заплакав, разом з господаркою.

Зворушливе відео зустрічі улюбленця з його родиною опублікувало Маріупольське комунальне підприємство “Щасливі тварини”:

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело Телеканал новини «24»
16.06.2019

Close