Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Військовий медик з Чернігова за час війни врятував понад тисячу життів

Військовий медик з Чернігова за час війни врятував понад тисячу життів В Україні – справжні Герої!Військовий медик з Чернігова за час війни врятував понад тисячу життів Олександр Слєсаренко з Чернігова – полковник медичної служби, який за два місяці війни врятував понад тисячу життів військових і мирних жителів УкраїниВійськовий медик з Чернігова за час війни врятував понад тисячу життів Дякуємо нашим Героям! Слава Україні!

Олександр Слєсаренко — полковник медичної служби. Він кавалер двох орденів Червоної Зірки та ордена «За службу Батьківщині» ІІІ ступеня. Олександр Слєсаренко свій перший бойовий досвід отримав у Афганістані. З 2014 року неодноразово був на Сході в зоні проведення АТО та ООС. 11 квітня 2022 року президент присвоїв йому звання Героя України.

«Він організував цілодобове надання медичної допомоги пораненим, зокрема з операційним втручанням. Завдяки його роботі було врятовано життя понад 450 військовослужбовців та 600 цивільних осіб, з яких 50 – діти», — йдеться на сайті президента.

02.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин