Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Військові частини із зони ООС можуть передислокувати до Прилук, — ініціатива РНБО

Військові частини із зони ООС можуть передислокувати до Прилук, — ініціатива РНБО

Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) розглядає Прилуки як потенційне місто для передислокації військових частин, розміщених в зоні ООС.

Про це у сесійній залі Прилуцької міської ради розповів в.о начальника Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іван Черняк, повідомляє інтернет-видання Priluki.city з посиланням на місцевий телеканал «ТІМ».

«Була створена комісія, яка їздить по всій Україні, по Чернігівській області: шукають місце для розміщення військової частини, яка вже діюча, це приблизно від 3 до 4 тисяч особового складу цієї частини на постійній основі. Не знаю які критерії були, але вчора (26.01, — ред.) було обране наше місто Прилуки», сказав він.

Всі фінансові витрати із облаштування інфраструктури для майбутньої військової частини здійснять США. Від Прилуцької міської ради потрібен дозвіл на можливість розгляду та земельна ділянка.

«П’ять гектарів для побудові інфраструктури: житлові будинки, дитячий садок, школа, стадіон. Всі проекти будуть погоджені із місцевими органами влади», додав Іван Черняк.

Загалом необхідно знайти та виділити 10 гектарів на території міста та 30 гектарів за межами для можливої бойової підготовки.

«Якщо ми дотримаємось таких критеріїв наше місто буде розглядатись як можливе для розміщення такої військової частини і створення відповідних умов. Кошти – все за рахунок США. Програма ця дуже швидко буде реалізована, якщо рішення таке прийняте, протягом півроку все будівництво майже буде закінчено», сказав Іван Черняк.

РНБО відмітило Прилуки серед інших населених пунктів Чернігівської та Полтавської областей та наразі працює в Черкаській, додав в.о начальника Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Міський голова Ольга Попенко підтримала дану ініціативу РНБО.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь