Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Військова частина Ніжина передає щирі вітання землякам з Днем міста

Дорогі побратими та посестри! Від усього колективу військової частини м. Ніжин прийміть наші щирі вітання — з Днем міста!

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, та порушено територіальну цілісність, цей день відчувається зовсім по-іншому, але місто Ніжин відбило натиск ворога силами військовослужбовців Збройних Сил України та кожного з Вас, адже саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додало віри у те, що перемога за нами.

Тож сьогодні ми хочемо висловити слова глибокої вдячності тим, хто надав підтримку та допомогу нашим військовослужбовцям, а саме: директорам всіх без винятку шкіл та дитячих садочків міста та їхній очільниці Валентині Градобик, Благодійному Фонду «Копиця» та подружжю Анатолію Олександровичу й Наталії Миколаївні Копицям, Ніжинській міській владі на чолі з Олександром Кодолою за їхню титанічну роботу впродовж усього часу, волонтерам, які закривали потреби не тільки військовослужбовців, а й жителів міста, забезпечуючи їх усім необхідним, ТОВ «Ніжинська ПШМК» за їх людяність та безкорисливу працю, ДП ПРАТ «Надра України» Чернігівнафтогаз геологія НГРП” за допомогою та взаємодію, співачці з Україною в серці Ірині Федишин за її підтримку, благодійну діяльність та гуманітарну допомогу, всьому медичному персоналу міста та багатьом іншим громадянам, підприємцям та організаціям.

У єднанні — наша сила, і прості жителі Ніжина вкотре це довели та не залишилися осторонь проблем нашого міста та держави. Будь то дитина, доросла людина чи пенсіонер — кожен житель міста вніс хоча б частинку себе, своєї душі і праці у спільну мету — допомогти нашим бійцям задля єдиної мети — перемогти.

У цей день згадаймо й тих, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Ми будемо плекати пам’ять про кожного з них із вдячністю за можливість жити, адже своїми грудьми вони закрили наше місто від ворогів.

Дякуємо усім небайдужим жителям Ніжинської громади, які у цей важкий для країни час відгукуються та допомагають тим, хто того потребує. Нині, завдяки вашій підтримці, воює не тільки зброя — воює український дух, який неможливо здолати!

Слава Україні! Героям Слава!

Командир військової частини м. Ніжин полковник М. Кушнір

Джерело: uezd.com.ua
2022-05-06 14:44:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин