Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Війська РФ готують новий наступ під Вугледаром, але прорив малоймовірний – розвідка Британії

Російські війська, ймовірно, готуються до нових наступальних дій у районі міста Вугледар (Донецька область), попри великі втрати, яких вони зазнали там раніше. Однак навряд чи окупантам вистачить сил здійснити прорив.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

Зазначається, що Вугледар знову зазнав потужного обстрілу з боку російських окупантів.

Зараз дивляться

– Існує реальна ймовірність того, що Росія готується до нових наступальних дій у цьому районі, попри дороговартісні невдалі атаки на початку лютого та наприкінці 2022 року, – йдеться в повідомленні.

У розвідці уточнили, що за “Вугледарську операцію” досі відповідає угруповання військ Східного військового округу РФ. Його командир, генерал-полковник Рустам Мурадов, ймовірно, відчуває сильний тиск: від нього очікують покращення результатів після різкої критики російської націоналістичної спільноти через попередні невдачі біля Вугледара.

– Однак навряд чи Мурадов має ударну силу, здатну домогтися прориву, – наголошується в повідомленні.

Прокоментували в британській розвідці й ситуацію біля Бахмута. Там протягом останніх 48 годин тривали важкі бої. Українські війська утримують під контролем шляхи постачання, попри “повзучий” наступ російських окупантів протягом останніх шести тижнів.

Нещодавно в пресцентрі Сил оборони Таврійського напрямку повідомляли, що війська РФ дещо збавили темп штурмових дій у районі Вугледара. Інколи на штурм ідуть підрозділи окупантів без броньованої техніки.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше Збройні сили України розгромили 155 бригаду морської піхоти РФ під Вугледаром.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-02-23 11:39:50