Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Війна з Росією: чернігівці спрогнозували можливість повномасштабного конфлікту

Росія готується напасти на Україну? Заголовки ЗМІ майорять тривожними новинами з кордонів нашої держави та країни-агресора і про готовність США та Британії допомагати.

Чернігівці поділилися своїми думками про можливість чергового військового вторгнення наших східних сусідів і розгортання повномасштабної війни за участі країн НАТО.

Чернігівці та гості міста відповідали на запитання: «Чи можлива повномасштабна війна з Російською Федерацією – за участі України та країн НАТО?»

«Дивлячись на їхню таку неадекватну поведінку стосовно України в останні роки, я вважаю, що все можливо».

«Звісно, що можливо. Ви ж бачите, що агресія продовжується вже скільки років, то, напевно, вона не закінчиться чимось хорошим, якщо не порозуміються президенти нашої країни та ворожої країни».

«Раніше ми жили… що росіяни, що українці… І змішалася нація. Я не знаю, як так можна було, що вони напали на нашу Україну. Тим більше, що перші роззброїли Україну».

«Я передбачав ці події ще років десять тому. І сказав, що все одно ми за незалежність воюватимемо з Росією. Тому що цьому сприяють події в Грузії, в Молдові. Дивіться, що відбувається з цими мігрантами. Яка ціль? – Дестабілізація».

«Усе можливо. – Чому? – Всі говорили, що неможливо на Донбасі. Крим неможливо було забрати. А забрали. Війна ж почалася. Вже війна іде».

«Не знаю. Якщо захочуть, то будуть воювати. Все можливо. – Чому? – Ну, не знаю. Щось в голові у людей перемикає».

«Ой, я на цьому не розуміюся».

«Хтозна, спірне питання. Проблема є».

«Запросто. – Чому? – А що їм? Вони до всіх агресивні».

«Цілком. Тому що я знаю Росію».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

15.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин