Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Війна, яку розв’язав Путін, зробила Росію міжнародним вигнанцем – Байден

Президент США Джо Байден схвалив переважну більшість голосів у Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних Націй за виключення Росії з Ради ООН з прав людини.

Про це йдеться на сайті Білого дому.

– Це значущий крок з боку міжнародного співтовариства, який ще раз демонструє, як війна Путіна зробила Росію міжнародним вигнанцем. Російські загарбники здійснюють військові злочини. Росії немає місця в Раді з прав людини, – зазначив він.

За словами Байдена, після історичного голосування Росія не зможе брати участь у роботі Ради з прав людини та поширювати там дезінформацію, оскільки слідча комісія Ради розслідує порушення і зловживання РФ прав людини в Україні.

– Фото, які ми бачимо з Бучі та інших районів України в міру виведення російських військ, жахають. Ознаки того, що людей згвалтували, катували, стратили, а в деяких випадках осквернили їх тіла, – це образа нашої загальної людяності, – наголосив президент США.

Він додав, що продовжиться робота з відповідальними країнами у всьому світі, щоб зібрати докази військових злочинів, щоб притягнути Росію до відповідальності за скоєні звірства. Також посилять тиск на російську економіку, щоб ізолювати РФ на міжнародній арені.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-08 08:28:01

Магазин Автозапчастин м.Ніжин