Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Відставка Холодницького: розслідування НАБУ триватимуть

У НАБУ заявляють, що звільнення з посади керівника САП Назара Холодницького не має стати на заваді розслідуванням Національного антикорупційного бюро.

– Звільнення з посади керівника САП Назара Холодницького не має стати на заваді розслідуванням Національного бюро, – заявили у НАБУ.

У антикорупційному бюро уточни, що період п’ятирічної співпраці НАБУ та САП запам’ятався стрімким стартом протидії топ-корупції в Україні, резонансними розслідуваннями і першими судовими вироками з реальною мірою покарання винних.

– Як у будь-якому робочому процесі було різне: конфлікти, дискусії, компроміси і досягнення повної згоди. Зазначимо, що минулі пів року стали чи не найбільш конструктивними з точки зору взаємодії й ефективності роботи НАБУ і САП, – наголошується у повідомленні.

У НАБУ також висловили сподівання, що зі звільненням керівника САП і подальшою необхідністю вирішення окремих робочих питань з Офісом генпрокурора не стане ризиком для функціонування налагодженого антикорупційного механізму.

Відставка Холодницького

21 серпня Назара Холодницького звільнили з посади заступника генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у зв’язку з поданням ним відповідної заяви.

Наказ про звільнення підписала генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-21 19:00:42