Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

«Відслужив „Контракт 18‒24“, відпочив — і повернувся на піхотно-штурмовий»: у бригаді Чорних Запорожців вже є перші контрактники

Ілюстративне фото / джерело: 72 ОМБр імені Чорних Запорожців

Перші мотиваційні контракти у межах трансформації Сил оборони вже уклали у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.

Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт.

Про це в коментарі АрміяInform повідомив сержант-менеджер відділення рекрутингу 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Георгій Михайловський.

— Усім військовослужбовцям доведена інформація про можливість укласти нові мотиваційні контракти в межах трансформації Сил оборони. Також активно проводиться рекламна компанія стосовно повернення з СЗЧ.

В нашій бригаді вже є перші контрактники, які підписали нові контракти, також проводиться робота стосовно зарахування кандидатів, які повернулися із СЗЧ, — розповів він.

«Шлях у війську — в руках людини»: командир «Рарога» розповів про нові контракти та повернення із СЗЧ
«Шлях у війську — в руках людини»: командир «Рарога» розповів про нові контракти та повернення із СЗЧ

Один із перших контрактників 72-ї бригади імені Чорних Запорожців за новими мотиваційними контрактами у межах трансформації Сил оборони унікальний — це колишній учасник проєкту «Контракт 18‒24».

— В нашій бригаді доволі цікавий випадок стосовно нових контрактів: рекрут, який відслужив «Контракт 18‒24» і звільнився, трохи відпочив і повернувся на піхотно-штурмовий контракт терміном 6 місяців, — розповів Георгій Михайловський.

Раніше АрміяInform повідомляла, що військовослужбовець підрозділу CODE 9.2 підписав новий бойовий контракт із Міністерством оборони України терміном на два роки.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Back to top button