Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Відремонтували на 14 тисяч, заплатили – 144: чиновницю РДА на Чернігівщині підозрюють у підробленні документів

Відремонтували на 14 тисяч, заплатили – 144: чиновницю РДА на Чернігівщині підозрюють у підробленні документів

8 грудня працівниці Новгород-Сіверської райдержадміністрації оголосили про підозру у службовому підробленні документів.

Про це повідомила поліція району на своїй Facebook-сторінці.

За даними слідства, у 2020 році підозрювана видала завідомо неправдиві офіційні документи стосовно поточного ремонту об’єкту – вхідних сходів Новгород-Сіверського районного Будинку культури.

Дії посадовиці призвели до привласнення майже 130 тисяч гривень з районного бюджету підрядником, який виконував ремонтні роботи.

Наразі сищики райвідділу поліції розслідують кримінальне провадження, відкрите  за частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів).

Підозрюваній загрожує обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відремонтували на 14 тисяч, заплатили – 144: чиновницю РДА на Чернігівщині підозрюють у підробленні документів

У телефонній розмові з кореспондентом Високого Валу речник обласної прокуратури Валерій Литовченко додав деякі подробиці. За його словами, раніше справу відкрили проти керівника підприємства-підрядника, яке ремонтувало будинок культури.

«Йому повідомили про підозру на початку жовтня. Кримінальне провадження скерували до суду 30 листопада. Слідчі встановили, що директор приватного підприємства добре знав, що ремонт  повністю не виконаний. Тим не менше він підписав, скріпивши печаткою, завідомо неправдивий акт приймання виконаних будівельних робіт та довідку про їх вартість. На підставі тих паперів підприємство отримало з районного бюджету 144 тисяч. Однак експерти підтвердили: фактичні обсяги та вартість виконаних робіт на об’єкті завищені майже на … 130 тисяч», – поінформував Валерій Литовченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦІНУ РЕМОНТУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ЗАВИЩИЛИ НА 130 ТИСЯЧ – ПІДОЗРЮЮТЬ ДИРЕКТОРА ПІДПРИЄМСТВА

Нескладні підрахунки підштовхують до висновку – за десяту частину зробленого, вартістю 14 тисяч, підрядник узяв повну ціну.

Фото – поліція Новгород-Сіверського району

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь