Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Відразу зрозумів, що це помилка: Макс Чмерковський про участь у реаліті Холостяк

Головний герой першого українського Холостяка та хореограф Макс Чмерковський, який проживає у США, розповів, як він потрапив у романтичне реаліті та чому спочатку відмовлявся від участі.

За словами 41-річного чоловіка, його вмовили взяти участь у Холостяку, сказавши деякі речі, до яких він категорично відмовлявся.

– Мені сказали, що в Україні є проблема – якась кількість дівчат на одного чоловіка… Іноді здебільшого можуть дозволити собі якісь незрозумілі стосунки – підняти руку, напитися тощо. Мені якось так піднесли… І хотіли, щоб я став тим чоловіком, який подає приклад того, як це ще може бути, – розповів Макс.

Чмерковський сказав, що на той час він був впевненіший за деяких інших чоловіків, у яких щось не вийшло чи вони відчували себе інакше.

– Мені сказали показати мрію. Із цим я і їхав сюди, – зазначив хореограф.

Макс зізнався, що практично відразу зрозумів те, що його згода стала величезною помилкою, і він шкодує, що не продовжив відмовлятися від участі.

– Виявляється, я не продумав один факт – я не та людина, яка вибирає з жінок. З одного боку я маю бути принцем на коні, а з іншого – переді мною 25 людей і я тицяю пальцем, хто так, а хто ні. Це так безглуздо і незрозуміло, це не є фундаментом правильних стосунків, – наголосив Чмерковський.

Чоловік зізнався, найважче йому далося – витримати проект.

– Церемонії троянд це було жахливо. Я дивлюся в очі людині, вона чомусь закохалася в мене, хоча ми з нею там зустрічалися півтори хвилини… Якщо ти мене не знаєш, як ти можеш мене покохати, – згадує Макс.

Чмерковський розповів, що після реаліті поїхав і хотів усе швидше забути. Крім того, він розповів, що його дружина Пета полюбляє дивитися Холостяк.

– Вона все намагається зробити для того, щоб я сидів з нею і дивився… Але я домовився до того, що звільнив себе від цього, – зізнався Макс.


Раніше ми писали про те, як склалося життя головних героїв реаліті Холостяк. Зазначимо, що проект триває вже 12 років, але все ще не втрачає своєї актуальності та популярності.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-05 08:53:21

Магазин Автозапчастин м.Ніжин