Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Відпочивали на корпоративі: стали відомі подробиці трагедії у Бречі

Відпочивали на корпоративі: стали відомі подробиці трагедії у Бречі

Жертвами трагедії, що трапилася 15 серпня близько 11 години ранку на штучній водоймі туристично-готельного комплексу «Бреч» (Корюківський район), стали 28-річний Євгеній Іванов та 25-річний Владислав Каснер.

Ці та інші подробиці повідомляє Gorod.cn.ua.

Зокрема, що загиблі були співробітниками чернігівської IT-компанії SendPulse. Євген працював менеджером відділу продажів (майже 2 роки), Владислав – маркетологом (4 роки). Обоє мали дружин, у Євгена є син – 3-річний Роберт.

14-15 серпня компанія організувала корпоратив, на який приїхали близько 140 чоловік – співробітники та їх дружини (чоловіки). Владислава супроводжувала дружина Катерина, з якою він побрався наприкінці червня.

Поруч з корпоративниками відпочивали й інші люди з родинами та домашніми улюбленцями. Вони також купалися у штучному озері.

Як розповів бренд-амбасадор SendPulse  34-річний Олександр Рись, водойму обладнали електричними насосами, які гучно шуміли.

«Колеги, які на той час були поряд і каталися на SUP-дошках, коли Владислав дуже сильно закричав та пішов на дно – все бачили. Євген кинувся його рятувати і з ним трапилось приблизно те ж саме – зайшов у воду і одразу потонув. Обидва дуже добре плавали, Євген так взагалі дуже спортивний хлопець, грав за нашу корпоративну футбольну команду, займався греблею, обоє не палили, не вживали алкоголь. Також окремо зазначу, що не дивлячись на те, що у "Бречі" є і водойма і басейн для відпочинку – рятувальники були відсутні. В крайньому разі, у ті два дні, коли там перебували працівники нашої компанії», – зауважив Олександр Рись.

Відпочивали на корпоративі: стали відомі подробиці трагедії у Бречі

Євген Кірієнко бачив трагедію на власні очі. Він плавав на SUP-дошці на іншому боці озера. Влад саме обпливав озеро по колу – задля тренування. Поблизу берега він голосно закричав, а потім став тонути.

«Тіло його при цьому скрутило, як наче в конвульсіях. Євген в цей час стояв у воді десь по щиколитку, за 5 метрів від Влада і як побачив, що він кричить та тоне побіг до нього. У той час, як він зайшов у воду приблизно по пояс чи трохи вище, він голосно скрикнув, так само як Влад і впав під воду. Тобто він навіть не встиг поплити до товариша. Ми добре бачили його нерухоме тіло з берега, тож і дістати його вдалося раніше», – згадує Євген Кірієнко.

Цієї миті з`явився охоронець і став казати: «пробиває струмом, пробиває струмом». Наказав вийти з водойми. Аби дістати тіло Євгена, узяв весло від SUP-дошки. Як зрозуміли присутні, трагедію спричинив збій обладнання, яке перебувало під напругою.

Хвилин за 15-20 змогли підняти тіло Влада. Він помер на руках у своєї дружини.

Молодший брат загиблого Євгена  Влад Іванов (програміст у SendPulse) підтвердив: першу медичну допомогу надавали працівники компанії та медики «швидкої», яка приїхала з Корюківки за 5-7 хвилин.

«Дружина одного з наших колег – медсестра. І вона сказала, що медпрацівники «швидкої» робили все професійно, що було в їх силах, але врятувати мого брата та Влада їм не вдалося. Брат пробув у воді десь від 2 до 10 хвилин, а Влад близько 15-20 хвилин», – підкреслив Іванов.

На сайті «Бречі» розмістили оголошення, що, у зв’язку з трагічними подіями, комплекс не працює з 16.08.21р. На території комплексу проводять слідчі дії та перевірку всіх систем безпеки.

На сторінці компанії SendPulseChernigov колеги та керівництво також повідомили про цю трагедію.

Джерело: Gorod.cn.ua

Фото загиблих зі сторінки компанії SendPulseChernigov

Головне фото — з мережі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.08.2021

Залишити відповідь