Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Відомо коли відбудеться наступна сесія обласної ради

Відомо коли відбудеться наступна сесія обласної ради

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко підписала розпорядження «Про скликання сьомої сесії обласної ради восьмого скликання».

На розгляд сьомої сесії вносяться питання:

Про звіт про виконання обласного бюджету Чернігівської області за 9 місяців 2021 року.

Про зміни до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, членів їхніх сімей, а також членів сімей військовослужбовців, загиблих (зниклих безвісти) в Афганістані при виконанні інтернаціонального обов’язку, у Чернігівській області на 2019-2023 роки.

Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури та спорту Чернігівської області на 2021-2025 роки.

Про внесення змін до обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2021-2022 роки.

Про внесення змін до Антикорупційної програми Чернігівської обласної ради на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23 квітня 2021 року №18-4/VIII.

Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря зони «Чернігівська» на 2021-2025 роки.

Інші питання.

Відповідно до документа, пленарне засідання сьомої сесії обласної ради відбудеться 30 листопада о 12-й годині в залі засідань обласної ради.

Цього ж дня об 11-й годині депутати зберуться на засідання президії обласної ради, яке буде проведено в залі засідань президії обласної ради.

Головам постійних комісій обласної ради доручено провести засідання постійних комісій не пізніше 26 листопада в закріплених за ними кабінетах обласної ради.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

17.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин