Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Відкрито більшість відділень: у столиці відновила роботу низка приватних клінік

Незважаючи на воєнний стан, в Києві поступово відновлює свою діяльність низка приватних клінік. Зокрема, мова йде про такі лікувальні заклади як Добробут, Адоніс, Інтосана, Оксфорд-Медікал, Ісіда, Мати і дитина.


Такі дані опитування, проведеного одним з провідних інформаційних агентств України.

Так, клініка Ісіда відкрила в столиці три своїх відділення, Інтосана – чотири, Оксфорд-Медікал – 10. У випадку з Інтосана відкриті всі її медичні центри.

Таким чином на сьогодні в зазначених клініках можна записатися на прийом до профільних лікарів, зробити такі обстеження, як УЗД, комп’ютерна томографія. Також є можливість проведення операцій.

Наприклад, як повідомили в Ісіда, тут приймають пологи на комерційній основі. Але при цьому для бійців ЗСУ та їх сімей ця послуга є безкоштовною.

Завдяки підтримці американського фонду International Medical Corps, також безкоштовно можуть отримувати медичну допомогу жителі Ірпеня та Броварів у відділеннях клініки Добробут.

Відновили роботу і онкологічні клініки Спіженко та Інновація.

У Спіженка це відділення променевої терапії, хіміотерапії, де можна отримати профільні консультації, а також послуги з комп’ютерної томографії. Послуга МРТ поки не доступна.

В інновація вже працюють відділення хіміотерапії, хірургії, променевої терапії та діагностики.


лікарі
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-05 09:54:59

Магазин Автозапчастин м.Ніжин