Місто і регіон

Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами

Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребамиСаме дорогоцінне, що є у кожної живої істоти – це її нащадки. Ті носії генів, які продовжать жити на землі і передавати все надбання отримане від минулих поколінь. Саме тому оберігати їх життя та здоров’я є прямим обов’язком кожної дорослої істоти.
Любити, турбуватися і просто підтримувати дітей у складних життєвих обставинах одна з прерогатив «Спілки Самаритян України Чернігівське Об’єднання» (ССУ ЧО), зокрема керівників даної організації Сергія і Ірини Балакірєвих.
Спортивні кімнати для дітей з особливими потребами, а також медичні апарати – це те невеличке добро, яке так необхідно в сьогоденні.

На базі ДНЗ №21 “Калинонька” завідувачка Тетяна Пищик , було відкрито три кімнати, де діти можуть займатися фізичними вправами, працювати з психологом, а також медичний кабінет у якому встановлені апарати для профілактики та корегування проблем із зором. Відвідувати дані кімнати можуть будь-які діти за медичними показниками.

Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами

Подібні кімнати вже були відкриті на базі Ніжинського Територіального центру надання соціальної допомоги. В даних кімнатах мають змогу займатися люди літнього віку підтримуючи таким чином своє здоров’я.Відкрито спортивні класи та ігрові кімнати для ніжинських дітей з особливими потребами

На даний момент «ССУ ЧО» проводить навчання лікаря-реабілітолога, який буде займатися саме з людьми, які мають особливі потреби. Активну участь в наданні допомоги разом з «ССУ ЧО» приймають волонтери-студенти організації «Час для нас» кафедри соціальної педагогіки під керівництвом Галини Бондаренко.
Дана практика надихає творити добро і дає змогу зрозуміти, в нашому житті не все втрачено поки живуть поряд такі самаритяни!

Підготувала Лілія Журко

Джерело: Нежатин

Джерело: Уездные новости
20.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи