Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Відірвало палець: у Львові хірурги врятували руку 3-річному хлопчику

Трирічний Тимофійко мало не втратив пальчик через дитячу цікавість.

Напередодні його сім’я відвідала Карпати. Маленький Тимофій бавився з товаришем у дворі і побачив цікавий пристрій. Не зчулися, як його рука попала до механізму січкарні. Хлопчику майже повністю відірвало вказівного пальчика.

У п’ятницю ввечері машина служби екстреної допомоги доправила маленького пацієнта до Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Спеціалісти 1 відділення Центру хірургії терміново провели мікрохірургічну операцію – реконструкцію фаланги пальчика.

Підчас операції було використано сучасний мікроскоп. Адже нервові закінчення на фаланзі пальця надзвичайно дрібні, пальцевий нерв за розміром, як волосина людини.  А у маленької дитини, ще тонший.

Завдяки наявності у 1 хірургічному відділенні необхідної надсучасної техніки для проведення мікрохірургічних операцій є можливість проведення глибоких спеціальних реконструкцій. Так, хлопчику було відновлено всі структури фаланги пальчика.

Тимофійчик уже вдома з батьками та молодшою сестричкою Софійкою та на амбулаторному лікуванні. Але його чекають подальші коригуючі операції.

Українські хірурги вперше пересадили серце дитині. 13-річного Максима Давидюка уже виписали додому. Він із мамою повернувся у село Зарудці Камінь-Каширського району. Він страждав на дилатаційну кардіоміопатію.

Джерело: КЛШМД

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-03 20:26:37

Магазин Автозапчастин м.Ніжин