Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Виділення землі під будівництво багатоповерхівки на березі Стрижня знову відклали

Виділення землі під будівництво багатоповерхівки на березі Стрижня знову відклали

Жителі трьох будинків вулиці Коцюбинського зібралися сьогодні, 27 серпня, перед початком сесії під стінами міської ради на акцію протесту проти будівництва 10-поверхівки на березі Стрижня.

Земельна ділянка площею 1600 квадратних метрів за адресою вулиця Коцюбинського, 84 виділена управлінню Служби безпеки України під будівництво багатоповерхівки.

Люди вимагали зняти з розгляду сесії питання виділення землі для будівництва десятиповерхівки через низку порушень проекту.

Для жителів вулиці Коцюбинського це вже третя акція протесту. Вони збирали підписи проти будівництва 10-поверхівки, і приходили на сесію міськради. Питання про надання дозволу КП «Чернігівбудінвест» на розробку проекту землеустрою у квітні цього року зняли з розгляду.

Зі слів протестувальників, за всіма нормами і генеральним планом забудови ця будівля там неможлива, адже між будинком, де живуть люди, та майбутньою новобудовою зовсім мало місця, мовляв, що вони дивитимуться один до одного у вікна.

Виділення землі під будівництво багатоповерхівки на березі Стрижня знову відклали

«Земельна ділянка, що виділяється взагалі не може містити десятиповерховий будинок. Там порушені норми ДБН. Поряд з будинком прибережна захисна смуга. Згідно закону України, земельного і водного, 25 метрів має бути. На розповідають, що це буде менше метрів. Є генеральний план забудови міста Чернігова, він головний і в місті, і згідно цього плану забудова багатоповерхівки там не передбачувана», – каже мешканка одного із будинків по вулиці Коцюбинського Оксана Закревська.

На сесії міськради це питання вирішили направити на доопрацювання і зняли з розгляду.

За матеріалами сюжету «Суспільного»

Фото — зі сторінки Олега Семінського у Facebook

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.08.2020