Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Відділ субсидій у Чернігові незабаром переїжджає

Відділ субсидій у Чернігові незабаром переїжджає

Департамент соціальної політикиЧернігівської міьскої ради, який працює за адресою вулиця Шевченка, 44, скоро переїде в інший район міста.

У Чернігівській міській раді відбудеться «ущільнення», яке викликано як бажанням зекономити бюджетні кошти, так і ліквідацією Новозаводського та Деснянського району і об’єднання окремих їхніх колишніх структурних підрозділів.

Зокрема, на нараді у мерії міський голова Чернігова Владислав Атрошенко анонсував деякі зміни у місці розташування деяких управлінь та відділів.

За його словами, до 1 липня 2021 року Департамент соціальної політики має підготувати усе аби переїхати з вулиці Шевченка, 44 до приміщення колишньої Новозаводської райради – вулиця Мазепи, 19.

Відділ субсидій у Чернігові незабаром переїжджає

Раніше за цією адресою на вулиці Шевченка працювало управління праці та соціального захисту населення Деснянського району. Така сама структура Новозаводського району здійснювала прийом чернігівців, які проживають на його території саме у будівлі на вулиці Мазепи.

Приміщення, яке звільниться, планують надати іншим структурним підрозділам міської ради.

«У мене є бажання об’єднати управління ЖКГ та управління транспорту. Треба визначитися, чи достатньо там буде місця», – зазначив Владислав Атрошенко.

Також він анонсував більш щільну співпрацю управлінь архітектури та земельних ресурсів.

Цікаво, що вони розташовані зараз за однією адресою – вул. Коцюбинського, 82, – але цього, вочевидь, недостатньо. Ймовірно, мова йде про об’єднання двох підрозділів у один.

Джерело — 0462.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.12.2020