Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Віддали шану двом Героям: Ніжин попрощався з полеглими бійцями

У Ніжині провели в останню путь двох полеглих бійців. Вони віддали своє життя за наш спокій, за незалежність, за мир. Не забудемо і не пробачимо.
1 вересня Ніжин попрощався з Героєм, який віддав своє життя за Україну – Литвиненком Сергієм.

Провести його в останню путь прийшли земляки, бойові побратимами, друзі, найближчі та найрідніші люди. Тепер він у Небесному Війську та буде тримати мирне небо. Спочивай з миром, наш Герою! Хай горить свіча пам’яті, хто заради нас з вами пожертвував найдорожчим — життям! Вічна пам’ять…
Литвиненко Сергій Васильович народився 15 травня 1980 року в м. Ніжині.
У 1999 році екстерном закінчив середню загальноосвітню школу №17. У травні 2001 року був призваний на строкову службу у в/ч А4503 м. Ніжина.
За час проходження служби зарекомендував себе з позитивної сторони. 2002 року Сергій був звільнений в запас.
1 вересня 2002 року вступив у Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя. У 2007 року в цьому ж закладі отримав повну вищу освіту та здобув кваліфікацію вчителя історії і правознавства.
У перший день повномасштабного вторгнення Сергій прийшов до місцевого територіального центру комплектування, щоб долучитися до своїх добровольців-земляків та зі зброєю в руках давати відсіч російським військовим.
Був зарахований до списків особового складу в/ч 4674 3-го розвідувального відділення 2-го розвідувального взводу розвідувальної роти на посаду старший навідник гранатомета.
Загинув 15 серпня 2023 року в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.
У Сергія залишились батько, мати й брат.
Поховали Героя у рідному Ніжині
1 вересня Ніжин попрощався з Героєм, який білим янголом повернувся додому на щиті – Труханом Павлом.
Втрати найкращих українських синів назавжди закарбовуються в пам’яті та стають дуже гіркими спогадами про війну.

Світла пам’ять про справжнього патріота, українського воїна, який віддав своє життя, захищаючи нас і мирне українське небо, назавжди залишиться і збережеться в серцях тих, хто знав, любив і поважав Павла.
Вічна пам’ять і слава Герою!
Трухан Павло Станіславович народився 17 квітня 1997 року в с. Киселівка Носівського району. В 2003 році пішов у 1-й клас Держанівської загальноосвітньої школи.
В 2005 році переїхав в Ніжин і пішов навчатися в середню школу № 2.
Закінчив навчання у 2014 році. У цьому ж році пішов навчатися до Ніжинського професійного ліцею побуту та сервісу. Закінчив навчання в 2016 році, здобувши освіту «секретар керівника».
Працював на АЗС молодшим оператором та пресувальником-вулканізатором в цеху виробництва не фірмової та фірмової техніки.
Добровільно вступив до лав ЗСУ 2 січня 2023 року.
Загинув 26.08.2023 року.
Був добрий, чуйний, справедливий, завжди опікувався своєю сім’єю, для нього це було найголовніше, був надійною і міцною підтримкою в родині, мав хоробре серце та загострене почуття справедливості, тому не вагаючись пішов захищати рідну Україну та всіх близьких.
У Павла залишились батько, мати, брат та дві сестри.
Поховали Героя у рідному НіжиніХочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер
 

Джерело: mynizhyn.com
2023-09-02 13:42:46

Магазин Автозапчастин м.Ніжин