Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Відчуття дежавю: трейлер четвертої частини фільму Матриця

Вийшов свіжий трейлер продовження легендарної франшизи Матриця.

Матриця: Воскресіння – четверта стрічка від режисерки-новаторки Лани Вачовскі. У новій частині возз’єднаються зірки попередніх фільмів, Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс, та виконають культові ролі Нео і Трініті, які зробили їх знаменитими.


Акож у стрічці глядачі побачать низку іншу відомих акторів. У Матриці з’являться Яг’я Абдул-Матін II, Ніл Патрік Гарріс, Джессіка Генвік, Пріянка Чопра, Джонатан Ґроф та інші.

В Українці прем’єра фільму Матриця: Воскресіння очікується 22 грудня 2021 року.

Поки що творці картини тримають у суворій таємниці сюжет фільму. Однак у мережі гуляє кілька версій розвитку подій. Зокрема, що в четвертій частині Матриці покажуть події, які відбувалися раніше, ніж у першому фільмі. Однак це лише домисли, тому доведеться чекати офіційний реліз.

Матриця –  науково-фантастичний фільм, який зняли в 1999 році сестрами Вачовскі (тоді ще брати Вачовскі). Фільм зображує майбутнє, у якому люди насильно під’єднані повсталими машинами до Матриці — інтерактивної комп’ютерної програми, що симулює дійсність. У такий спосіб машини одержують із людей енергію, що потрібна їм для продовження існування. Хакерові Нео належить дізнатися яким є справжній світ і стати визволителем людства. З 1999 до 2003 роки вийшли три картини. У 2021 році франшиза отримає своє продовження.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-06 20:01:06

Магазин Автозапчастин м.Ніжин