Україна і світ

“Відчула, що це воно”: 27-річна Емілі Ратажковскі вперше розповіла про своє секретне весілля

"Відчула, що це воно": 27-річна Емілі Ратажковскі вперше розповіла про своє секретне весілля

Відома модель Емілі Ратажковскі вперше розповіла подробиці про свого чоловіка, актора та продюсера Себастьяна Бір-Макларда.

Західні ЗМІ писали, що стосунки Емілі і Себастьяна протривали всього кілька тижнів, після чого вони вирішили піти під вінець. Однак Ратажковскі спростувала це у відвертому інтерв’ю у ток-шоу Busy Tonight.

За її словами, вона з чоловіком знайомі значно довше, ніж усі думають про це.

Ми знали один одного давно, йому (Себастьяну, – 24 канал) подобається жартувати: “Так, всі думають, що ми швидко одружилися, але ти перевіряла мене два роки”. Жінки завжди відчувають, якщо це воно… Я завжди думала: “Мені, напевно, не варто спілкуватися з ним”. А потім я вийшла заміж за нього,
– зізналася Емілі.

"Відчула, що це воно": 27-річна Емілі Ратажковскі вперше розповіла про своє секретне весілля
Себастьян Бір-Маклард і Емілі Ратажковскі / GettyImages

Вона додала, що їхнє весілля недовго було секретним.

“Ми зберігали секрет 4 години. Весілля – це чудово, я хочу веселитися, святкувати любов і стосунки, але у нас була приватна церемонія, і це було дуже круто” – наголосила Ратажковскі.

Інтерв’ю з Емілі Ратажковскі: дивіться відео

 

Нагадаємо, Емілі Ратажковскі вийшла заміж за актора та продюсера Себастьяна Бір-Макларда. Стосунки у закоханих протривали кілька тижнів, після чого вони вирішили піти під вінець. Такою ж спонтанною була і церемонія. Відтак Емілі Ратажковскі навіть відмовилась від традиційного білого плаття, замінивши його на стильний костюм гірчичного кольору від Zara.

Джерело Телеканал новини «24»
08.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: