Місто і регіон

Відбулось перше обговорення плану проведення Дня міста – ПравдаТУТ Ніжин

Сьогодні у малій залі міськвиконкому відбулось перше засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Дня міста. До його складу оргкомітету входять: заступник міського голови Ігор Алєксєєнко, представники місцевого самоврядування, депутати міської ради, а також представники громадських організацій, освіти, митці.

Святкувати будемо День міста цього року 4 травня, у першу суботу місяця, у близький час до дати вшанування святого Георгія Побідоносця.

На святі для ніжинців та гостей міста планують представити: «Ніжин ожив» перформанс (нові арт-герої); «Людина року – 2019»; сквери міста в різних локаціях; музичний Фестиваль; спортивний Турнір, фільм про Ніжин (у різних просторових зонах по місту).

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Також на засіданні обговорювали, кого з видатних гостей слід запросити на День міста. Серед запропонованих запрошених гостей були кандидатури й іноземних інвесторів, з якими співпрацює міська рада, і ляльковий театр (м.Чернігів), і Ольга Броварець (доктор фізико-математичних наук, провідний науковий співробітник відділу молекулярної та квантової біофізики Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, ніжинка,), і Володимир Фаль (головний лікар чернігівської міської лікарні №2, випускник ЗОШ №1), і Іван Данкевич.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua

Close