Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

Відбулась щотижнева нарада з питань благоустрою міста

Сьогодні, 14 серпня, міський голова Анатолій Лінник провів нараду з питань благоустрою міста. У роботі засідання взяли участь: начальник управління комунального майна та земельних відносин Ірина Онокало, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко, начальник комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Владислав Корман, начальник відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Бойко, начальник відділу архітектури та містобудування, головний архітектор Вікторія Мироненко, начальник управління культури і туризму Тетяна Бассак.

Анатолій Лінник перевірив стан виконання протокольних доручень, наданих на попередніх нарадах.

Начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко надав інформацію про стан роботи по виконанню проектів по місту. Більшість проектів – на завершальній стадії. Міський голова наголосив керівнику комунальної сфери міста тримати на посиленому контролі виконання всіх проектів, звернув увагу на виконання проекту Громадського бюджету «Створення громадського простору шляхом облаштування зони відпочинку для мешканців міста на території мікрорайону Космонавтів». Будівельні роботи по даному проекту закінчені.

Начальник відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Бойко поінформувала, що здійснюється контроль за санітарним станом міста, складаються приписи, попередження. Протягом тижня складено 12 приписів. Контролюється робота за проведенням косовиці в місті.

Також під час засідання розглянули питання, які стосувались: ремонту огорожі в сквері Гоголя, побудови скейт-парку, замовлення адресних покажчиків центральних вулиць з використанням брендбуку міста, встановлення інформаційних дошок та дошок оголошень, оформлення землевпорядної документації парків, скверів, міських кладовищ, устаткування бордюрів та тротуарів, оформлення зміни меж міста, організації дорожнього руху тощо.

Підвівши підсумки керівникам відповідних відділів та служб були надані протокольні доручення по забезпеченню благоустрою. Слід зазначити, благоустрій міста перебуває на особливому контролі у міської влади. 

Відділ інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю, Катерина Симоненко

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: http://nizhynrada.gov.ua/
2020-08-14 11:02:06