Місто і регіон

Відбулась нарада з питань благоустрою міста

07 серпня під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулась нарада з питань благоустрою міста. У засіданні взяли участь начальник управління комунального майна та земельних відносин Ірина Онокало, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко, начальник комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Владислав Корман, начальник відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Бойко, начальник відділу архітектури та містобудування, головний архітектор Вікторія Мироненко, начальник управління культури і туризму Тетяна Бассак.

Присутні розглянули протокольні доручення попередньої наради, керівники прозвітували про стан їх виконання. Зокрема питання стосувались озеленення скверів, устаткування бордюрів та тротуарів, огорожі скверу Гоголя, придбання урн та лавок, встановлення дошок оголошень, оформлення землевпорядної документації парків, скверів, міських кладовищ, замовлення та розміщення покажчиків вулиць з використанням брендбуку міста тощо.

Начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко надав інформацію про стан роботи по виконанню проектів по місту. На сьогоднішній день проводяться роботи по 9 проектах, 2 з них – на завершальній стадії. На завершальному етапі ремонт дорожнього покриття по 4 лотах (ямковий ремонт, ремонт тротуарів, внутрішньоквартальний, грейдеровка з відсипкою).

Міський голова Анатолій Лінник не залишив без уваги стан виконання проекту Громадського бюджету «Створення громадського простору шляхом облаштування зони відпочинку для мешканців міста на території мікрорайону Космонавтів». Будівельні роботи по даному проекту на завершальному етапі.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю, Катерина Симоненко

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: http://nizhynrada.gov.ua/
2020-08-07 12:00:17