Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Видатний житель Сновська Олександр Жерденко відзначив свій поважний ювілей. ФОТО

Видатний житель Сновська Олександр Жерденко відзначив свій поважний ювілей. ФОТО

Вчора, у перший день літа, відзначив свій поважний, 90-річний ювілей житель Сновська Олександр Жерденко.

Олександр Степанович член президії організації ветеранів Сновської громади, очолює 31 рік первинну ветеранську організацію училища. А ще його знають як неперевершеного шахіста, шахам присвятив майже сімдесят років свого життя!

Про це повідомляє Сновська міська рада на своїй сторінці у Facebook.

Привітати ювіляра прийшли міський голова Олександр Медведьов, голова організації ветеранів Сновської міської територіальної громади Людмила Кравець, представники Вищого училища лісового господарства, страхової компанії «Гарантія» Тетяна Діщенко та члени ветеранської організації.

Життєрадісний і активний ювіляр радо зустрічав разом з рідними гостей.

Олександр Степанович був свого часу одним з ініціаторів будівництва нашого училища, де пропрацював понад тридцять років, 18 з них – заступником директора з навчально-виховної роботи. Саме в училищі почав проводити заняття з шахів для учнів, а любов до цієї гри виникла в чоловіка ще в технікумі. Ювіляр при математичному складі розуму водночас дуже творча особистість, пише і поетичні, і прозові твори, видав збірку своєї поезії. Дуже любить життя і бажає всім позитиву.

За поданням ветеранської організації за багаторічну сумлінну працю і активну громадську позицію міський голова вручив Олександру Жерденку Почесну грамоту міської ради.

Фото — зі сторінки Сновської міської ради у Facebook.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.06.2021