Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Від початку року на Чернігівщині за неналежне виконання обов’язків до відповідальності притягнули 709 батьків

Від початку року на Чернігівщині за неналежне виконання обов’язків до відповідальності притягнули 709 батьків

Співробітники ювенальної превенції поліції області спільно зі Службою у справах дітей провели 1175 профілактичних рейдів до родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.

«Нині на Чернігівщині налічується 628 родин, що опинилися у складних життєвих обставинах. Ювенальні поліцейські регулярно проводять профілактичні рейди в сім’ях, що потребують додаткової уваги та контролю з боку поліції. Від початку цього року провели 1175 таких рейдів. Передусім поліція та представники Служби у справах дітей перевіряють умови проживання родин, виконання батьками своїх обов’язків, забезпечення дітей усім необхідним для їхнього життя, навчання та розвитку», – пояснює начальник ювенальної превенції поліції області Оксана Огненко.

У процесі профілактичних рейдів поліцейські виявили 399 дітей без належної опіки та піклування, 76 дітей вилучили з сімей.

Співробітники ювенальної превенції склали на батьків 709 адміністративних протоколів за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

«Поліція й надалі проводитиме профілактичні відпрацювання в усіх куточках Чернігівської області. З членами всіх родин, що опинилися у складних життєвих обставинах, ювенальні поліцейські проводять роз’яснювальні бесіди щодо забезпечення належного виконання батьківських обов’язків та недопущення жорстокого поводження з дітьми», – зазначила Оксана Огненко.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

21.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин