Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Від початку року на Чернігівщині 58 осіб неправомірно отримали кошти як безробітні

Від початку року на Чернігівщині 58 осіб неправомірно отримали кошти як безробітні

Безробітним доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вони перебували на обліку в службі зайнятості, отримували допомогу з безробіття й одночасно нелегально працювали, виконували роботу, надавали послуги за цивільно-правовими договорами, займалися підприємницькою діяльністю, отримували соціальні виплати. Про це попереджають фахівці служби зайнятості.

Протягом січня-квітня 2021 року в області виявлено 58 осіб, які неправомірно отримали кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у сумі 516 тис.грн. Ці неправомірні дії виявляються шляхом обміну інформацією між службою зайнятості, державною податковою службою, Пенсійним фондом, органами держпраці.

У разі відмови безробітними відшкодувати кошти, а також у разі неповернення їх у встановлений строк, стягнення здійснюється у судовому порядку, відповідно до законодавства. Так, фахівцями служби зайнятості подано 1 позов до суду та 8 звернень до правоохоронних органів із метою сприяння у відшкодуванні завданих Фонду збитків. Добровільно порушниками законодавства відшкодовано 278,2 тис. грн.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

19.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова