Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Від Ніжинської громади допомога для ЗСУ: що та у якій кількості передали військовим

Сьогодні, 10 жовтня, відбулась чергова передача дронів для наших захисників від ніжинської громади.

Від усієї громади Ніжина міський голова Олександр Кодола та депутатський корпус передали 5 дронів MAVIC 3 представникам ГУР.

Раніше на сесії міської ради депутатами було ухвалено рішення перенаправити кошти, які були заплановані на будівництво дитячого футбольного поля, на закупівлю дронів для ЗСУ.

«Громада Ніжина системно допомагає ЗСУ. І нам не соромно за цю підтримку. Продовжуємо працювати над тим, щоб таких передач, як сьогодні, відбувалося якнайбільше, і наші захисники могли ефективно знищувати окупантів та наближати Перемогу! Дякуємо нашим військовим, які щодня захищають нашу країну. Слава Україні!» – зазначив міський голова Олександр Кодола.
Військові щодня використовують дрони, через це їх швидко втрачають. Щоразу, коли дрон залітає на ворожу територію, ми стаємо на крок ближче до Перемоги. Сподіваємось, що ці «пташки» стануть для наших захисників надійними очима у небі і збережуть не одне життя.

«Дякую ніжинській громаді за підтримку. Якщо у воїнів буде міцний тил, то ми якнайскоріше наблизимо перемогу. Якщо цього тилу не буде, воювати доведеться всім», – подякували військові.
Сьогодні ми максимально направляємо зусилля на підтримку наших військових. Кожен, навіть маленький донат важливий, адже є частиною великих зборів та наближає до Перемоги!


Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер
 

Джерело: mynizhyn.com
2023-10-10 13:08:33