Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Від ненависті до кохання і навпаки»: у драмтеатрі пройшла гучна прем’єра після карантину

«Від ненависті до кохання і навпаки»: у драмтеатрі пройшла гучна прем’єра після карантину

Після вимушеної  перерви на карантин, у Чернігівському академічному  театрі ім. Т.Г.Шевченка  відбулась гучна прем’єра фарсу «Приборкання норовливого» за п’єсою  відомого українського драматурга Ярослава Стельмаха «Кохання у стилі бароко».

Хоча сюжет п’єси доволі простий, художній керівник театру Андрій Бакіров поставив її не без мудрості, глибини та філософських роздумів.

Події відбуваються у замку Графа (арт. Євген Бондар), закоренілого холостяка, для якого свобода важить понад усе. Разом з друзями Кущем (арт. Едуард Брагіда), та Шумицьким (арт .Борис Великий), Граф  полює, пиячить, гуляє. В його володіннях темно й небезпечно. Скрізь відкриті провалля, б’ють в барабани, метають ножі, гримить грім. Напружена атмосфера відчувається з самого початку вистави: скажений темпоритм, динамічна пластика, гострі рухи, небезпека, холод, адреналін… І раптом серед цього торжества чоловічого его – жінка! Прекрасна Оляна (арт .Катерина Ткачук), ніжна, довірлива, романтична, приїздить з винахідливою служницею Ярисею (арт .Світлана Сурай), щоб виконати волю батьків й узяти законний шлюб зі своїм нареченим. Гаф, звісно, не згоден, і вдається до різних хитрощів.

І починається війна між жіночим та чоловічим,  красою й силою, логікою й інтуїцією, інь і янь… Герої танцють на краю прірви, ходять по вістю леза, а їхні серця пульсують у ритмі барабанного дробу.

Хто переможе у цьому двобої? Як приборкати норовливого, приручити   дракона – не зробивши жодного пострілу, не проливши  жодної  сльози?

Ключ до цього лежить  глибоко на дні жіночого серця: ніжного, доброго, смиренного. Саме завдяки цим якостям Оляна мужньо витримує всі підступні випробування коханого. І тоді слабкість стає могутньою силою, що здатна зупиняти війни, вгамовувати бурі, перетворювати холостяцьке гніздо у казковий замок, а норовливе чудовисько на прекрасного принца.

Й вічний конфлікт жіночого та чоловічого, інь і янь , сили й слабкості, вичерпується, розвіюється й перетворюється на життєдайну енергію – кохання.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

03.10.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Натисніть «Вподобити сторінку», щоб читати нас в Facebook