Місто і регіон

Вічна пам’ять!

SAM_4455-1

Колектив комунального підприємства  «Виробниче управління комунального господарства» глибоко сумує з приводу передчасної смерті нашого колеги. Несподівана смерть трагічно обірвала життя начальника цеху саночистки і механізації Федчуна Миколи Андрійовича всього лише на 58-му році. Безперечно, це дуже велика втрата для рідних, близьких, для колег і друзів.

Пішла з життя людина, чий вагомий внесок у благоустрій та красу Ніжина важко переоцінити. Микола Андрійович був людиною прекрасної душі, відкритою, з добрим та щирим серцем. Нажаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова розради, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть. Микола Андрійович прийшов працювати до КП «ВУКГ» у 2008 році та цілих 12 років невтомно працював задля розвитку підприємства та благоустрою рідного Ніжина. Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Миколу Андрійовича вічно житиме у наших серцях.

Нехай Вам, Миколо Андрійовичу, рідна земля буде пухом, а Всемилостивий Господь прийме вашу світлу та щиру душу до Царства Небесного.

Вічна і світла пам’ять!

SAM_4455-1

Джерело: Unenizh.org.ua

Facebook
Close