Україна і світ

Вибори в Україні підкреслили прихильність народу до демократичних ідеалів, – Держдеп США

США висловлюють готовність підримувати Україну в умовах російської агресії

Джерело: 112.ua

Вибори в Україні підкреслили прихильність народу до демократичних ідеалів, - Держдеп США

Державний департамент США привітав Україну з проведенням парламентських виборів та зазначив, що їх перебіг чітко показує прихильність українців до демократичних ідеалів. Про це повідомляє прес-служба посольства України в США.

Держдеп США заявив про свою готовність співпрацювати з Україною, допомагати в реформуванні та підтримувати в умовах російської агресії.

“Ми працюватимемо з новою владою в Україні і українським народом на шляху реформ, які є критично важливими для забезпечення успіху країни. Сполучені Штати засвідчують свою непохитну підтримку Україні в умовах російської агресії. Ми будемо продовжувати стояти пліч-опліч з народом України у побудові сильної, успішної, демократичної та безпечної держави в її міжнародно визнаних кордонах”, – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Очільниця МЗС Канади Фріланд привітала громадян України з реалізацією своїх прав на виборах до Ради

Нагадаємо, що остання виборча дільниця у світі закрилася 22 липня в Сан-Франциско. Тут явка громадян склала 1,43%. У Вашингтоні проголосувало 4,3%. 

Явка виборців на позачергових виборах у Верховну Раду станом на 20:00 неділі склала 49,84% за обробленими даними з усіх 199 округів, повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії України. 

При опрацьованих 98.95% протоколів лідирує “Слуга народу” із 43.14%, на другому місці із 13.02% знаходиться “Опозиційна платформа – За життя”, третє місце із 8.18% посідає партія “Батьківщина”, “”Європейська Солідарність” поки отримує 8.12%, партія “Голос” має 5.84%. 

Новини за темою: Голова МЗС Латвії Ринкевич привітав українців з проведенням виборів до Ради

Джерело: www.112.ua