Україна і світ

Вибори у Раду: Всі виборчі дільниці Києва завершили роботу вчасно

Сьогодні у поліцію Києва надійшло 167 повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом

Джерело: 112.ua

Вибори у Раду: Всі виборчі дільниці Києва завершили роботу вчасно

На виборах у Верховну Раду України всі виборчі дільниці в Києві завершили роботу вчасно. Про це повідомляє голова Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

Станом на 20:00 у поліцію Києва надійшло 167 повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом.

Наразі слідчі розпочали сім кримінальних проваджень за фактами:

  • Перешкоджання здійсненню виборчого права;
  • Незаконного використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз;
  • Незаконного знищення виборчої документації або документів референдуму;
  • Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів.

Окрім того, складено шість адміністративних протоколів  за фактами розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві, за появу у громадських місцях у п’яному вигляді та дрібне хуліганство.

“Якщо говорити про сьогоднішній день, то можу впевнено сказати, що поліцейські, які забезпечували порядок поблизу дільниць, впоралися із поставленими завданнями, тож загалом процес голосування у Києві пройшов без грубих порушень. Попри те, що дільниці зачинилися, ми продовжуємо відстежувати ситуацію і готові реагувати на всі повідомлення про порушення виборчого законодавства”, – підсумував Андрій Крищенко.

В Україні о 20:00 завершилося голосування на виборах у Верховну Раду України.

За даними екзит-полу телеканалу “112 Україна“, у Верховну Раду IX скликання проходять п’ять партій: “Слуга народу” з результатом 43,5%, “Опозиційна платформа – За життя” – 12,5%, ЄС – 8,7%, “Батьківщина” – 8,1%, “Голос” – 6,6%.

Дані національного екзит-полу містять такі результати: “Слуга народу” – 44,2%, “Опозиційна платформа – за життя” – 11,4%, “ЄС” – 8,8%, “Батьківщина” – 7,4%, “Голос” – 6,5%.

Джерело: www.112.ua