Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Вибори по-чернігівськи: ЄС звинувачує Білогуру у тому, що не він не хоче повертати намети партії

Вибори по-чернігівськи: ЄС звинувачує Білогуру у тому, що не він не хоче повертати намети партії

Чернігівський міський осередок «Європейської Солідарності» звинувачує колишнього керівника штабу цієї політсили, а нині – кандидата в депутати від «Рідного дому» Василя Білогуру, у тому, що він не повернув колишній партії оргтехніку та намети.

Мова про ноутбуки та принтери і близько 30 агітаційних наметів, каже голова чернігівського осередку партії «Європейська Солідарність» Ірина Соломаха.

«Я стала керівником міського осередку партії «Європейська солідарність». Офісу не було, ніякого відношення до матеріальних цінностей я мати не могла. Я звернулася до обласного керівництва з проханням, щоб нам надали оргтехніку та намети для роботи. Але мені відповіли, що це все не повернули попередні керівники. Я зв'язалася телефоном з Василем Білогурою, як колишнім керівником штабу. Він сказав, що все поверне. Протягом серпня-вересня всього було три телефонні розмови. Але досі не повернув. Останній раз ми спілкувалися з ним у неділю (4 жовтня, – ред.) ввечері. Маю сподівання, що ці всі речі нам повернуть не 23-го жовтня ввечері», – розповіла Ірина Соломаха.

«На мою думку, ці намети ніякої погоди не зроблять ні нашій, ні їхній політсилі. Тому не розумію, навіщо взагалі через це вступати у якийсь конфлікт», – каже кандидатка на мери Чернігова від партії «Європейська Солідарність» Марина Рейко.

У випадку ж якщо майно, яке ЄС вважає своїм, не повернуть до 18:00 9 жовтня до громадської приймальної «Європейської Солідарності» за адресою Проспект Перемоги, 63, партія звернеться до Національної поліції України.

Високий Вал звернувся із коментарем до начальника управління освіти Чернігівської міськради. Він назвав заяву ЄС брудною технологією.

«Більше року тому я пішов із партії (Європейська Солідарність, – ред.). Коментувати їх брудні технології та опускатися до їх рівня я не збираюся», – прокоментував Білогура.

Як відомо, більшість депутатів Чернігівської міськради від БПП-Солідарність (зараз це партія Європейська солідарність) на цих виборах йдуть у складі партії мера «Рідний дім». Це, зокрема, Василь Білогура, В’ячеслав Летута, Регіна Гусак, Наталія Малець, Інна Левченко, Андрій Дериземля.

Раніше Високий Вал повідомляв про те, як той таки «Рідний дім» не зміг поділити біл-борди у Чернігові зі «Слугою народу».

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.10.2020